pátek 5. října 2012

Výhodné balení výrobků Bel

Ahoj, 
dnes Vám přináším úlovek týdne. Zvýhodněně balení výrobků Bel v kosmetické taštičce. 


V taštičce můžete najít:
Bel premium vatové podušky s obsahem mikrovlákna pro jemné a důkladné čištění pleti. Jsou tak 2x větší než normální tampónky. Obsahují aloe Vera a panthenol. Bavlna výborně saje a mikrovlákno díky své jemnosti obzvlášť důkladně čistí. V balení je 45 kusů.Dále Vás v taštičce čeká...
Bel Lotion Pads aloe Vera, vlhké vatové tampónky pro rychlé a snadné líčení. Dokáží dokonce odstranit voděodolnou řasenku, takže pokud jste četli minulou recenzi na řasenky, tak s těmito tampónky dokážete odstranit i řasenku Mega plush. Hlavní výhodou je, že mají neutrální pH a jsou bez alkoholu a příjemně voní.  Pokud máte citlivé oči, tak tampónky jsou testovány dermatologicky.


Dále na fotce  můžete vidět i (oranžové) Bel peeling lotion pads neboli vlhké vatové tampónky s pleťovým tonikem a peelingovými perličkami. Tyto vlhké tampónky Vám umožní rychlý a šetrný peeling. Určitě oceníte vůni jojoby a to, že na pleť nejsou vůbec hrubé. 


A jako poslední můžete v taštičce naleznout Bel olejové tyčinky pro drobné korektury make-upu. Tyto tyčinky obsahují olej a vitamín E. Jsou výborné na odstranění a korekturu voděodolného make-upu očí. Tyčinky nejsou parfémované a jsou opět dermatologicky testované. Pokud jste uživatelem kontaktních čoček, tak je to přesně pro Vás. Nezavádějte je hlavně do uší!!


Pokud vyndáte všechny výrobky, tak Vám nakonec zbude plastová kosmetická taštička s voděodolným zavíráním a na jedné straně s puntíkovým designem v oranžové a žluté barvě. 


Cena je 99 Kč, takže se určitě vyplatí koupit a ušetřit!!

Mějte se krásně :-*

Žádné komentáře:

Okomentovat